Ettevõttest

Ettevõtlus, maksud ja raamatupidamine on lahutamatult seotud. Kui otsid oma ettevõttele partnerit, kes aitaks erinevate maksuküsimustega kiirelt ja kvaliteetselt, või vajate raamatupidamisteenust, olete õiges kohas. Omame aastatepikkust maksunõustamise kogemust, olles töötanud nii Maksu- ja Tolliametis kui erasektoris. Soovime olla oma klientidele kompetentne ja usaldusväärne partner leides kliendi küsimustele ja probleemidele alati sobivamad lahendused.

Aule Kindsigo

Aule Kindsigo on lõpetanud Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi erialal. Täiendanud ennast erinevatel kursustel nii Eestis kui välismaal.

Töötanud pikki aastaid Maksuametis, hilisemas Maksu- ja Tolliametis erinevatel ametikohtadel, viimased nendest Põhja Maksukeskuses juhataja ja Maksu- ja Tolliameti maksude osakonna juhataja.

Aule on olnud esineja paljudel maksukoolitustel ja kursustel erinevate firmade ja kõrgkoolide (TTÜ, SKA) kutsel, samuti töötas aastatel 2009-2015 maksunduse lektorina Estonian Business Schoolis, kus ta 2012/2013 õppeaastal valiti tudengite poolt parimaks erialaõppejõuks. On mitmete maksuõiguse artiklite autor.

Olete meie teenustest huvitaud või tekkis mõni küsimus?